שאלות נפוצות

מה זה מאמיש?


מאמיש היא פלטפורמה חברתית המאפשר למשתמשות מכל העולם למכור וקנות פרטים אחת מהשניה
איך קונים פריטים במאמיש?


המכירה במאמיש היא פשוטה מאוד. מצאת פריט שאהבת? לחצי על כפתור הרכישה של מאמיש, הזיני כתובת למשלוח והמשיכי לרכישה באשראי או Paypal. המוכרת תקבל התראה שהפריט נקנה והיא תבצע את המשלוח עבורך. חשבו לזכור, כדי שהרכישה תהיה מכוסה ומאובטחת על ידינו, יש להשתמש בכפתור הרכישה בלבד. רכישות שיתבצעו מחוץ לאפליקציה (או באפליקציות להעברת תשלום אחרות), לא יהיו מכוסות בשום צורה על ידי מאמיש.
איך שומרים פריטים במאמיש?


בתוך כל פריט, בתפריט העליון תמצאי כפתור קטן בצורת סימנייה. כשתלחצי על הסימנייה הפריט ישמר ווכלי למצוא אותו בטאב "שמורים" במסך הפרופיל שלך.
איך אני הופכת להיות מוכרת במאמיש?


קלי קלות, במסך הבית תמצאי את כפתור העלאת הפריטים במאמיש (מסומן ב + אדום). השלימי את השלבים והעלי את הפריט הראשון שלך. בסוף התהליך תתבקשי לחבר חשבון Paypal. החיבור ל Paypal הוא הכרחי. מאמיש תעביר את הכסף עבור המכירות שלך היישר לחשבון ה-Paypal.
מה הן העמלות עבור המוכרות במאמיש?


כאשר תבצעי מכירה באפליקציה, Mamish תגבה 10% עמלה מסך עסקה (כולל עלות משלוח). עם עמלה זו, Mamish ממנת הוצאות תפעוליות ושיווקיות כמו מתכנתים, שירות לקוחות ועלויות שיווק גבוהות במדיות החברתיות וערוצי שיווק נוספים. כך נצרף כמות גדולה של קונות פוטנציאליות, נשפר את אחוזי המכירה ונהפוך את החוויה לנעימה יותר עבור קהילת המוכרות והקונות יחדיו. מדרג עמלות Mamish גובה 10% מסך העסקה. עמלת PayPal משתנה (תלוי בסכום העסקה). את מרוויחה 85% (בממוצע) מכל מכירה שלך. טיפ 💡 PayPal גובה עמלת משיכה לחשבון הבנק כאשר הסכום הוא נמוך מ-1000 ש"ח. כדי להימנע מעמלה נוספת, משכי סכומים מעל 1000 ש"ח או השאירי את הכסף בחשבון ה-Paypal שלך לרכישות עתידיות
קדימה, הקימי אימפריה! 💪🏻
אני אני הופכת להיות מוכרת פופלרית במאמיש?


1. שתפי את הארון שלך ↗️
זה הלינק הייחודי לארון שלך 👈🏻 (לינק) שתפי אותו ברשתות החברתיות והפיצי את הארון שלך. ככל שיהיה לך יותר מבקרות בארון, מספר העוקבות שלך יגדל וכך גם המכירות.
2. מיכרי באמצעות מאמיש 💰
הכלי החזק ביותר לקידום מוכרות באפליקציה. האלגוריתם החכם של מאמיש יקדם ויחשוף אותך יותר בכל פעם שאת מבצעת מכירה בתוך האפליקציה. מכירות מחוץ לאפליקציה ישאירו את הארון שלך מאחור.

3. השקיעי בצילום הפריטים 📷
תמונות מושכות ומלאות בסטייל מגבירו את ההתעניינות בפריטים שלך 4. עקבי אחרי משתמשות 👘👙👗
עקבי אחרי ארונות אחרים שאהבת, הגדילי את הנוכחות שלך באפליקציה וקבלי עוקבות בחזרה 5. השתמשי באינספיריישן 💃🏻
העלי לוקים שלך לאינספיריישן של מאמיש. חשפי משתמשות אחרות לסגנון ולסטייל שלך.
איך מתנהלים המשלוחים במאמיש?


המשלוח במאמיש מבוצע ע"י המוכרת. בכל פריט תוכלי למצוא את אפשרויות המשלוח שהמוכרת מבצעת. מיד לאחר הרכישה המוכרת תחל בתהליך המשלוח אל הכתובת שציינת בזמן הרכישה. אנו נפתח אופציות משלוח מתקדמות בעתיד הקרוב.